Bakalář v oboru energetických technologií

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

  • Fakulta strojního inženýrství, Fakulta oceánského inženýrství a technologie lodí, Fakulta elektrotechniky a řídicí techniky (mezioborový program)
  • Získaný titul: Inženýr
  • Trvání: 3,5 roku (7 semestrů)
  • Jazyk angličtina
  • Body ECTS: 210

145012_pexels-photo-189524.jpeg

Studijní program umožňuje studentům získat podrobné teoretické znalosti i praktické znalosti v různých aspektech souvisejících s energetikou, energetickými technologiemi a ochranou energie, s přihlédnutím k návrhu, výrobě, využívání, diagnostice a údržbě elektráren a tepláren, energetiky přenosové systémy a zařízení na distribuci energie.

Tento program je založen na koncepci CDIO (Conceive - Design - Implement - Operate) s důrazem na designové problémy.

Vstupní požadavky

  • Maturitní vysvědčení, znalost angličtiny na vyšší úrovni.
  • Dobrá znalost matematiky a fyziky.

Pracovní příležitosti

Absolventi jsou schopni rozvíjet svou profesní kariéru v energetických, teplárenských a kombinovaných zařízeních, energetických společnostech a distribučních společnostech, výrobních společnostech vyrábějících energetická zařízení, jako jsou pohonné systémy, a také v elektrických a energetických sekcích různých podniků, zejména společností které poskytují a provádějí inovativní energetické technologie šetrné k životnímu prostředí, včetně obnovitelných energií. Jsou také připraveni na zahájení vlastního podnikání v související oblasti.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Čtěte více

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Méně