Bakalář v oboru kriminologie

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Kriminologie, právo a společnost

Kriminologie, právo a společnost je dynamická, multidisciplinární jednotka. Studenti na postgraduálním a vysokoškolském stupni rozvíjejí silné základy ve výzkumu, metodách, teoriích a systémech spravedlnosti, kriminologie a trestné politice, bezpečnosti, právu a společnosti. Absolvují znalosti a dovednosti potřebné k pochopení příčin a důsledků kriminality a nespravedlnosti, reakcí kriminálních a občanskoprávních institucí a co zlepšuje sociální podmínky mezi postiženými jednotlivci, komunitami, organizacemi a zeměmi.

Vysokoškolské programy

Děkujeme za váš zájem o bakalářské, právnické a společenské (CLS) bakalářské programy na univerzitě Georgea Masona! Níže naleznete informace o tom, jak se ucházet o studium a různé zdroje pro potenciální studenty Masonových vysokoškolských studentů.

Krok první: Přečtěte si informace o programu CLS

Požadavky na program pro stupeň CLS, informace o koncentracích, nezletilé a profily absolventů lze nalézt na stránce s informacemi o stupních.

Druhý krok: Zúčastněte se akce Admissions

Důrazně doporučujeme uvést své jméno na seznam příjemců. Budete zasíláni e-mailem informace o otevřených domech pro potenciální a příchozí studenty a další události, které by byly přínosné při přípravě na vstup do Mason Nation! Účastí se na nadcházející události Admissions se dozvíte více o požadavcích na přijetí, převodních kreditů, prohlídce školního areálu a před podáním žádosti o odpovědi.

Krok třetí: Použijte Mason

Při podání přihlášky ke zkoušce George Masonovi budete vyzváni k určení zamýšleného studijního programu. Výběrem kriminologie, práva a společnosti vstoupíte na vysokou školu s deklarovanou osobou a budete informováni o vašich zbývajících požadavcích při nové orientaci studentů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Čtěte více

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Méně
Fairfax , Washington + 1 Více Méně