Bakalář v politických vědách

Všeobecné informace

Popis programu

Máte-li zájem o společenské jevy, politické systémy, mezinárodní vztahy a veřejné právo, budete velkou výhodou z hlavních politických věd CMU. Prostřednictvím tohoto studijního programu rozvíjíte dovednosti potřebné k tomu, abyste změnili vaši vášeň a zájmy o povolání v oblasti poptávky.


O tomto programu/>

Naši studenti politických věd se seznámí s hlavními autory, pracemi a teoriemi politické vědy, politické teorie a různých politických systémů. Naučí se aplikovat dovednosti kvantitativní a kvalitativní analýzy dat na skutečné údaje o společenských vědách a prezentovat, diskutovat a bránit výzkum.

Jako hlavní politická věda CMU budete mít příležitost:

 • seznámit se s kanonem politické vědní literatury a umět komunikovat s disciplínou politické vědy a filozofie
 • zlepšit pochopení mnoha politických aspektů ve světě, jako je válka a terorismus
 • rozvíjet se z vaší účasti ve třídách, jako je legislativní politika, ústavní právo a mezinárodní problémy a vztahy
 • podílet se na praktickém učení prostřednictvím výzkumných projektů, zkušeností v terénu a stáží v přípravě na pokrok v předškolním, postgraduálním a profesním povolání


Dostupné stupně/>

 • Bakalář umění v politologii
 • /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingBakalář vědy v politologii
 • menší v politologii je k dispozici


Ostatní programy:/>

 • Program před zákonem


Požadavky na přijetí/>

Vstup do CMU je selektivní. Náš přístupný personál pečlivě přezkoumává a vyhodnocuje jednotlivé žádosti individuálně. Před podáním přihlášky si přečtěte všechny požadavky.

Ať už jste studentka College of Liberal Arts and Sciences (CLAS) nebo studentka College of Graduate and Extended Studies (CGES), CMU vás vyzve a poskytne vám příležitosti k rozvoji dovedností, které se vyplatí na vaší profesionální cestě.

Rádi bychom, abyste se k nám připojili a zažili vzdělání, které vám dává více. Existuje jen několik požadavků, které je třeba mít na paměti při přijímacím procesu.


Vysoká škola liberálních umění/>

Příchozí čerstvé

Chcete-li přijet na Central Methodist University , očekává se, že žadatelé budou mít ukončený přípravný program s nejméně 2,5 kumulativním bodem v bodě 4,0 nebo 2250 GED a mít 21 nebo více na ACT nebo 1500 nebo vyšší na SAT vyšetření. Žadatelům se doporučuje, aby dokončili přípravný program školy, který by zahrnoval:

 • Čtyři roky angličtiny
 • Tři roky matematiky
 • Tři roky vědy
 • Tři roky sociálních studií
 • Jeden rok cizího jazyka

Studenti spadající pod minimální standardy mohou být dočasně přijímáni a budou zvažováni jednotlivě. Toto posouzení bude vedeno ředitelem pro přijímání a akademickým standardem a přijímacím výborem. Studenti přijatí při předběžném přijetí musí splňovat všechny podmínky a požadavky písemně specifikované Central Methodist University

Studenti doma

Homeschooled studenti musí předložit platný přepis pro homeschool, mít průměr 2,5 bodu a 21 ACT nebo vyšší nebo 1500 nebo vyšší na SAT.

Přeneste studenty

Žadatelé o převod musí mít pro všechny předchozí pokusy o vysokoškolské studium 2,0 nebo vyšší GPA a mají nárok na návrat na poslední navštěvovanou školu. Ti, kteří nesplňují tato kritéria, musí předložit odvolání Academic Standards and Admission Committee, který rozhodne, zda bude student přijat.

Všichni žadatelé o převod musí předložit oficiální přepisy svých vysokých škol, které jasně uvádějí GPA a třídu. Žadatelé o převod musí také předložit oficiální přepisy ze všech navštěvovaných vysokých škol a univerzit. Tyto přepisy jsou součástí trvalého záznamu studenta.


VÝUKA/>

Vysoká škola liberálních umění

 • Roční výuka (12-18 hodin za semestr) 23 000 dolarů


LOKALITA/>

Tento program je nabízen na následujících místech:

REZIDENČNÍ KAMPUS

 • Fayette, MO
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Čtěte více

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Méně
Fayette , USA online + 1 Více Méně