Bakalář ve vědě o životním prostředí

Všeobecné informace

Popis programu

Kurikulum o environmentálních vědách poskytuje studentům široké znalosti kulturních, ekonomických a environmentálních aspektů udržitelnosti. Kurikulum oddělení environmentálních studií má silnou základnu v zásadách vědy o životním prostředí, udržitelnosti, biologii, ekologii, chemii a statistikách. Mnoho kurzů, které nabízí oddělení, se zaměřuje na zkušenostní a servisní učení.

Oddělení environmentálních studií nabízí významnou roli v oblasti environmentální vědy a environmentální udržitelnosti, která je neziskovou osobou v oblasti environmentálních studií a certifikace v oblasti environmentální výchovy. Oddělení pracuje v úzké spolupráci s Centrem Fulton pro studium udržitelnosti (FCSS) a vyžaduje, aby všichni studenti absolvovali stáž ve vybrané oblasti zaměření studenta jako součást svého programu. Příležitosti jsou také poskytovány pro nezávislé studijní kurzy ve specializovaných oblastech výzkumu.

Náš krásný, 300 akrů areál se nachází na břehu Conococheague Creek v podhůří Appalachian hory v jižní Pennsylvánii. Wilson College provozuje interpretační trasu, Fulton Farm - více než 50 akrů statku, která produkuje Certifikované přirozeně pěstované plodiny pro náš komunitně podporovaný zemědělský program (CSA) a Robyn Van En Center (RVEC). RVEC je nezisková organizace, která je domovem národní databáze ČSA a poskytuje vzdělání a pomoc při slibu ČSA jako způsobu opětovného propojení lidí s farmáři a zachování malých rodinných farem. Tyto a další zdroje činí Wilson College jedinečným místem pro studium a prožívání přírodních věd a udržitelnosti.

Environmentální studia Velké a maloleté osoby plánují své programy v úzké spolupráci s fakultními poradci. Kariéra v oblasti životního prostředí vyžaduje intenzivní přípravu; proto se někteří studenti domnívají, že dvojité hlavní nebo menší v související disciplíně. Studenti se zvláštními zájmy mohou rozvíjet jednotlivé studijní programy ve spolupráci s poradci z příslušných oborů. Naši absolventi se rozhodli absolvovat postgraduální práci v oblasti ekologie nebo environmentální vědy, environmentální politiky, práva životního prostředí nebo najít zaměstnání u soukromých společností nebo vládních nebo nevládních organizací. Konkrétně, nedávní studenti internovali nebo byli zaměstnáni službou národního parku Homestead National Monument of America v Nebrasce, Společen- ství pro ochranu životního prostředí v rámci Společen- ství a mimo jiné i společnost Earthnet Energy. Wilson má také formální partnerství s Vermont Law School.

Náš program i nadále roste. Budeme se nadále přizpůsobovat měnícímu se studentskému tělu a novým místním a globálním potřebám, jak vzniknou. Obraťte se na oddělení environmentálních studií s otázkami.

Cíle učení studentů

Cíle vedoucího vědy o životním prostředí (BS):

  1. Zavést etické a sociální rozměry environmentálních studií do silného vědeckého základu.
  2. Syntetizovat udržitelnost životního prostředí s (jinými) disciplínami.
  3. Rozvíjet chápání environmentálních výzev prostřednictvím rámce udržitelnosti.
  4. Poskytněte personalizované vzdělání, které se vyznačuje vzájemnou spoluprací a spoluprací interakcí mezi fakultami a studenty, v níž studenti uznávají své role a odpovědnost při vytváření a dosahování vzdělávacích cílů.

Cíle environmentální udržitelnosti (BA) Hlavní:

  1. Poskytněte učební plán, který nabízí studentům služby / zkušenosti.
  2. Syntetizovat udržitelnost životního prostředí s (jinými) disciplínami.
  3. Aplikujte environmentální politiku a právní předpisy na otázky životního prostředí a rozvíjejte schopnost řešit složité environmentální problémy.
  4. Rozvíjet interdisciplinární výzkum v přírodních a společenských a humanitních vědách s cílem kultivovat udržitelný přístup k environmentálním výzvám.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial litera ... Čtěte více

Wilson is committed to providing our students and their families with value in a college education. From our first-in-the-nation student loan buyback program to career development and financial literacy training, we’re dedicated to providing an experience Méně