close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Účetnictví v Brazílie - Pouso Alegre - Zde naleznete bakalářské studium Účetnictví v Brazílie - Pouso Alegre

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.Bakalářský titul v oboru účetnictví bude učit, kromě předmětů zaměřených na účetnictví, obchodní matematika, teorie managementu a podnikové ekon… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Bakalářský titul v oboru účetnictví bude učit, kromě předmětů zaměřených na účetnictví, obchodní matematika, teorie managementu a podnikové ekonomiky a práva. Absolventi budou schopni pracovat v různých oblastech, jako je účetnictví manažerské účetnictví, finanční účetnictví, daní nebo auditu.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Bakalářské studium Účetnictví v Brazílie - Pouso Alegre - Veškeré informace o bakalářském studiu Účetnictví v Brazílie - Pouso Alegre Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Pouso Alegre zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)
Pouso Alegre, Brazílie

Kurz účetnictví věd UNIVAS tvoří bakalář účetnictví od roku 2002, vysoce kvalifikovaní a požadoval na trhu.

Kurz účetnictví věd UNIVAS tvoří bakalář účetnictví od roku 2002, vysoce kvalifikovaní a požadoval na trhu. -
Bakalář
Kombinované studium
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde