close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Účetnictví v Kanada - Burnaby - Zde naleznete bakalářské studium Účetnictví v Kanada - Burnaby

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Účetnictví je obor, který zahrnuje analýzu společnosti nebo hospodářských činností organizace. Tato informace je pak hlášena zpět do… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Účetnictví je obor, který zahrnuje analýzu společnosti nebo hospodářských činností organizace. Tato informace je pak hlášena zpět do obou řízení, věřiteli nebo investory. Účetní může být také označováno jako finančního výkaznictví.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Toto město má některé vynikající vzdělávací instituce, kde se dá trénovat, abyste mohli začít v jakékoliv kariéře volby. Jeden může vždy najít vhodné kurzy podniknout na vysokých školách a univerzitách Burnaby, které mají pobočky v tomto městě.

Bakalářské studium Účetnictví v Kanada - Burnaby - Veškeré informace o bakalářském studiu Účetnictví v Kanada - Burnaby Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Burnaby zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
British Columbia Institute Of Technology BCIT
Burnaby, Kanada

Pokud jste dokončili diplom BCIT účetnictví, finance nebo finanční plánování, můžete získat titul bakaláře účetnictví (BAcc) na BCIT. Tento titul vám poskytne akademické pověř ... +

Pokud jste dokončili diplom BCIT účetnictví, finance nebo finanční plánování, můžete získat titul bakaláře účetnictví (BAcc) na BCIT. Tento titul vám poskytne akademické pověření vedoucí k označení CPA (Chartered Professional Accountant), MPAcc (Master of Professional Accounting) nebo programu MBA. Studenti absolvující tento program získají klíčové technické, mezilidské, komunikační a řešení problémů vyžadované zaměstnavateli. -
Bakalář
Angličtina
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde