close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Účetnictví v Malajsie - Nilai - Zde naleznete bakalářské studium Účetnictví v Malajsie - Nilai

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Účetnictví je obor, který zahrnuje analýzu společnosti nebo hospodářských činností organizace. Tato informace je p… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Účetnictví je obor, který zahrnuje analýzu společnosti nebo hospodářských činností organizace. Tato informace je pak hlášena zpět do obou řízení, věřiteli nebo investory. Účetní může být také označováno jako finančního výkaznictví.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Krásné město Nilai je jedním z prosperujících míst Malajsie. Nilai má jedny z nejlepších technologií a výzkumu založeného na univerzitách v Malajsii. Nilai univerzita je dobře známý pro jeho vrcholu systému třídy vzdělávání.

Bakalářské studium Účetnictví v Malajsie - Nilai - Veškeré informace o bakalářském studiu Účetnictví v Malajsie - Nilai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Nilai zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry

Manipal International University
Nilai, Malajsie

Vstupní požadavky Uznání průmysl partnerství Účetní Úředníci Finanční poradci

Vstupní požadavky Uznání průmysl partnerství Účetní Úředníci Finanční poradci -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Angličtina
Led 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde