close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Účetnictví v Spojené státy americké - Washington - Zde naleznete bakalářské studium Účetnictví v Spojené státy americké - Washington

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání. Proces účetnictví je životně důležitou složkou k úspěšn… Čtěte více

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Proces účetnictví je životně důležitou složkou k úspěšným a finančně zdravých podniků a organizací. Podle definice, účetnictví je měření finanční činnosti organizace. Tato měření se používají k analýze ekonomické trendy a může poskytnout důležité informace pro vedení a investory.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Účetnictví v Spojené státy americké - Washington - Veškeré informace o bakalářském studiu Účetnictví v Spojené státy americké - Washington Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Washington zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Washington & Jefferson College
Washington, Spojené státy americké

Program účetnictví připravuje studenty na kariéru ve veřejném účetnictví, v soukromém podnikání a neziskových organizacích a vládních institucích.

Program účetnictví připravuje studenty na kariéru ve veřejném účetnictví, v soukromém podnikání a neziskových organizacích a vládních institucích. -
Bakalář
Denní studium
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde