BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Urbanismus - Zde naleznete bakalářské studium Urbanismus

Bc. Urban Planning programy kladou důraz na široké spektrum témat s jádrem kurzu poskytují zázemí v mnoha oblastech plánování. Základní kurzy jsou taková témata, jako je historie, teorie urbanismu, statistiky, městské právo, využívání půdy, ekonomika, plánování a praxe. Mnoho Bc. Urban Planning programy také umožňují specializaci ve specifických oblastech, jako jsou: uchování, mezinárodní rozvoj, dopravní plánování, nemovitosti, geografických informačních systémů a další.

Bakalářské Urban Planning stupňů připravit jednotlivce pro přímý vstup do světa profesionálního územního plánování a může mít významný kariérní růst jak ve veřejném i soukromém sektoru. Mnoho městských plánovačů spolupracovat s architekty a designéry města, stejně jako s místními vládami. Programy je možné studovat on-line nebo přímo na vysokých školách v mnoha místech po celém světě.Mnoho studentů bakalářských programů městského plánování také kombinovat s ostatními obory plánování, jakými jsou například stavebnictví, architektury, nemovitostí, atd. To činí více všestranně a všestranné profesionály.

Jako města a infrastruktury rozšířit, potřebu kvalifikovaných urbanistů zvyšuje. Bakalářské programy Městské plánování může přispět k řešení těchto problémů. Procházet programy níže se dozvíte více!

1 Výsledky v Urbanismus Filter

Bakalář v oboru nemovitostí a územního plánování

Institut Africain de Management
Kampus Denní studium Únor 2020 Senegal Dakar

Řízení kvality, sama o sobě jako relevantní a originálním způsobem ve světě neustále hledají prostředky a organizaci. Firmy požadují otevřená řešení, odpovědného a udržitelného rychle se přizpůsobit právním předpisům na místě ve všech oblastech, kde vedení je prvořadá. (Který je) qualiticien (ne), původy, že byl většinou (a) technik (dělat), se stal (a) odborný řízení organizací. On (ona) zná firmu a její ekonomické mechanismy, technické, lidské. On (ona), ví, že organizace musí být strukturován podle rizik, která běží do blízkých i dlouhodobém horizontu. On (ona) si je vědom existence všech metod a nástrojů řízení kvality, bezpečnost, zdraví, udržitelný rozvoj, je vynikající. On (ona) má vizi budoucnosti (alespoň, že jeho šéfa).