BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Čínské studium je oblast akademických pracovníků, která spojuje politiku, literaturu a antropologii. Témata zahrnutá v tomto druhu kurzu nebo programu zahrnují kulturu a historii Číny a současné mezinárodní vztahy. Studenti se často naučí číst a překládat čínský jazyk.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Čínská filologie v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

1 Výsledky v Čínská filologie, Šanghaj Filter

Contemporary China Studies Programme (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Kurzy
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
čínština
Kampus

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Čtěte více