BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Čínské studie umožňují učitelům zapojení se současnou Čínou studiem náboženství, populární kultury a ekonomiky. Studenti se mohou také seznámit s historií a literaturou a studovat změny mezinárodních vztahů a práva Číny.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Kombinované studium bakalářské studium Čínská filologie v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Čínská filologie v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

1 Výsledky v Čínská filologie, Šanghaj Filter

Contemporary China Studies Programme (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Kurzy
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
čínština
Kampus

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Čtěte více