close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium bakalářské studium Čínská literatura v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Čínská literatura v Čína - Šanghaj

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Akademická studie čínské literatury zahrnuje jak moderní, tak klasické dílo. Studenti se mohou naučit číst čínsk… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Akademická studie čínské literatury zahrnuje jak moderní, tak klasické dílo. Studenti se mohou naučit číst čínský jazyk a přeložit díla do angličtiny a umístit je do historického kontextu.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Kombinované studium bakalářské studium Čínská literatura v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Čínská literatura v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Contemporary China Studies Programme
Šanghaj, Čína

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž. -
Kurzy Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina, čínština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde