BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Stockholm - Zde naleznete magisterské studium v Stockholm

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Jako největší město ve Švédsku, Stockholm má více než 1,3 milionu lidí v městské oblasti. Město se skládá z několika ostrovů, a to je hlavní město Švédska. Stockholm má více než 10 univerzit a vysokých škol.

Bakalářské studium v Stockholm - Veškeré informace o bakalářské studiu v Stockholm. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Stockholm zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru informačních a komunikačních technologií

KTH Royal Institute of Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Dnešní společnost je velmi závislá na informačních a komunikačních technologiích (IKT). Cílem tohoto programu je uspokojit požadavky společnosti na řešení IKT a připravit gene ...

Čtěte více

Bakalář vědy v maloobchodním řízení

Stockholm School of Economics
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Program BSc v maloobchodním řízení (180 kreditů ECTS) je specializované vzdělávání zaměřené na maloobchod. Od prvního dne se program Retail Management specializuje na maloobch ...

Čtěte více

Cirkus

University of Dance and Circus, DOCH
Bakalář
Kampus

Bakalářský studijní program v cirkuse na DOCH využívá dovednosti a umělecké tradice jako základ, na kterém je možné budovat na vysoké úrovni technické a umělecké schopnosti v ...

Čtěte více

Taneční vystoupení

University of Dance and Circus, DOCH
Bakalář
<
3 roky
Kampus

Taneční profese se vyvíjí a mění. Na DOCH vidíme to jako výzvu a motivaci k podpoře flexibility potřebné pro moderní taneční program.

Čtěte více