BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Norrmalm - Zde naleznete magisterské studium v Norrmalm

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Bakalářské studium v Norrmalm - Veškeré informace o bakalářské studiu v Norrmalm. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Norrmalm zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský v Analytické finance

Mälardalen University
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský program Analytical Finance připravuje pro náročnou kariéru v mezinárodním světě financí. Poskytnutím pevného základu v matematice se mimo jiné naučíte provádět kvan ...

Čtěte více

Bakalář v oboru Mezinárodní řízení podniku

Mälardalen University
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Mezinárodní program řízení podnikání je pro ty, kteří chtějí náročnou kariéru v mezinárodním světě podnikání a kteří chtějí studovat v angličtině spolu se studenty z celého sv ...

Čtěte více