BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Živočišná výroba v Portugalsko - Zde naleznete bakalářské studium Živočišná výroba v Portugalsko

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Věda o zvířatech zahrnuje studium zvířat pod lidskou kontrolou. Kurikulum se obvykle zaměřuje na vědu, spolu s praktickými zkušenostmi se zvířaty. Tento studijní obor připravuje studenty na kariéru pracující se zvířaty, což může zahrnovat zemědělství, chov zvířat a chování zvířat.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Bakalářské studium Živočišná výroba v Portugalsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Živočišná výroba v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Živočišná výroba, Portugalsko Filter

Titul v Animal Science and Technology

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Portuguese
Kampus

Příprava licencovaných profesionálů s školení v Animal Science, zejména v oblasti biotechnologií, živočišné výroby, bezpečnost potravin, řízení zdrojů volně žijících živočichů ...

Čtěte více