BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Životní dovednosti - Zde naleznete bakalářské studium Životní dovednosti

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Profesionálové i studenti budou pravděpodobně považovat za prospěšné zaměření se na oblasti, které pomáhají vytvářet sebevědomí a sebevědomí. Životní dovednosti mohou studovat široké spektrum talentů, které pomáhají jednotlivcům zvládat dovednosti, které mohou prospět každodennímu životu, včetně komunikace a řízení času.

Bakalářské studium Životní dovednosti - Veškeré informace o bakalářském studiu Životní dovednosti. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Životní dovednosti Filter

Bachelor of Science Vývoj v raném dětství (necertifikace)

University of West Alabama Online
BSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Online forma

Naučte se osvědčené postupy při podpoře duševního zdraví a tělesné pohody dětí prostřednictvím online bakalářského studia University of West Alabama v oblasti vývoje v raném d ...

Čtěte více

Bakalář vědy (technologie potravin a výživy)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Bakalář
Úno 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Inovace v potravinářském průmyslu. Studium vědy o potravinách. Se specializací na vědu o potravinách můžete v rámci průmyslu prosazovat řadu kariérních cest v oblastech, jako ...

Čtěte více

Bakalář vědy v potravinách

Manipal Academy of Higher Education Dubai
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Jídlo

Čtěte více