BACHELORSTUDIES

Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Severní Amerika - Zde naleznete Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Severní Amerika

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

 

Správa zdravotní programy mají za cíl připravit studenty pro různé lékařské obchodních pozic, jako například správce nemocnici nebo na klinice recepci spolupracovník. V závislosti na zamýšleném úrovni kariéry, Celoroční obvykle zahrnují různá témata, jako jsou lékařské etiky a spisové služby.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Severní Amerika - Veškeré informace o Dálkové bakalářském studiu Administrativa zdravotní péče v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

4 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Severní Amerika, Dálkové Filter

Bakalář z biomedicínské informatiky (online)

George Washington University School of Medicine & Health Sciences
BA
Bře 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
120 hodiny
Angličtina
Online forma

Lékařská informatika je mostem mezi lidskými a počítačovými interakcemi ve zdravotnickém prostoru, který mění způsob, jakým zdravotníci sbírají a využívají data ke zlepšení be ...

Čtěte více

Titr rncp niveau 4: Sekretář medicínu (e)

INEAD
Bakalář
<
Denní studium
Francouzština
Online forma

La recherche de professionnels du sekretariátu médical est une zaujetí konstanta des professionnels de Santé.

Čtěte více

Bakalář zdravotní správy

University of Management and Technology
Bakalář
Zář 2020
Angličtina
Online forma

Student musí absolvovat alespoň 30 kreditních hodin ve všeobecném vzdělávání, aby získal titul BHA. Student musí také absolvovat 27 kreditních hodin základních kurzů pro správ ...

Čtěte více

Bakalář podnikatelské správy - management zdravotnictví

Anderson University South Carolina
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Kampus
Online forma

BBA (Healthcare Management) poskytuje vynikající základ pro úspěšnou kariéru ve zdravotnictví.

Čtěte více