BACHELORSTUDIES

Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Spojené státy americké - Zde naleznete Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Spojené státy americké

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

 

Současní zdravotnické organizace, zejména velké subjekty, vyžadují výkon významné obchodní administrativa. Student, který má v úmyslu pokračovat v kariéře v podpoře zdravotnický průmysl může prospět tím, že dokončí akademického správy zdravotní program, před podáním žádosti o svých požadovaných poloh.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové bakalářské studium Administrativa zdravotní péče v Spojené státy americké - Veškeré informace o Dálkové bakalářském studiu Administrativa zdravotní péče v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Spojené státy americké, Dálkové Filter

Bakalář z biomedicínské informatiky (online)

George Washington University School of Medicine & Health Sciences
BA
Bře 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
120 hodiny
Angličtina
Online forma

Lékařská informatika je mostem mezi lidskými a počítačovými interakcemi ve zdravotnickém prostoru, který mění způsob, jakým zdravotníci sbírají a využívají data ke zlepšení be ...

Čtěte více

Bakalář zdravotní správy

University of Management and Technology
Bakalář
Zář 2020
Angličtina
Online forma

Student musí absolvovat alespoň 30 kreditních hodin ve všeobecném vzdělávání, aby získal titul BHA. Student musí také absolvovat 27 kreditních hodin základních kurzů pro správ ...

Čtěte více

Bakalář podnikatelské správy - management zdravotnictví

Anderson University South Carolina
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Kampus
Online forma

BBA (Healthcare Management) poskytuje vynikající základ pro úspěšnou kariéru ve zdravotnictví.

Čtěte více