BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Rio de Janeiro - Zde naleznete bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Rio de Janeiro

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Toto město má mnoho zařízení poskytovat vzdělávání na všech úrovních. Některé z významných univerzit a vysokých škol v tomto městě jsou Rio de Janeiro State University a University of Federal Rio de Janeiro.

Bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Rio de Janeiro - Veškeré informace o bakalářském studiu Administrativa v Brazílie - Rio de Janeiro Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Rio de Janeiro zde!

3 Výsledky v Administrativa, Rio de Janeiro Filter

Stupně v administrativě

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Portuguese (Brazil)
Kampus

Administrace je aplikován společenská věda vyvíjí plánování strategie pro řízení lidských, materiálních a finančních zdrojů organizace.

Čtěte více

Podávání

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Průběh společnosti Celso Lisabon nabízí komplexní trénink, což umožňuje výkon praktikantů v oblasti lidských zdrojů, marketingu, financí a operací ve službách nebo průmyslu. ...

Čtěte více

Podávání

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)
Bakalář
Portuguese (Brazil)
Kampus

Prezentace a profesní profil Kurz si klade za cíl umožnit studentovi pracovat v několika oblastech, jako je zahraniční obchod, finanční, logistiky, marketingu, výroby, mezi os ...

Čtěte více