BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Sao Paulo - Zde naleznete bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Sao Paulo

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Absolventi bakalářského správě bude mít silné schopnosti v oblasti řízení, tvorbě obchodní rozhodování a komunikaci. To je proto, že míra, která je podobná programu BBA, má poskytnout široké vzdělání ve funkčních oblastech společnosti.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Je to největší město v Brazílii, a to viděl systém četných veřejných a soukromých vysokých škol center učení. Některé z celosvětově uznávaných univerzit, jako jsou univerzity v Sao Paulu, se Pontifikální katolická univerzita v Sao Paulu a Sao Paulo State University najdete zde.

Bakalářské studium Administrativa v Brazílie - Sao Paulo - Veškeré informace o bakalářském studiu Administrativa v Brazílie - Sao Paulo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Sao Paulo zde!

3 Výsledky v Administrativa, Sao Paulo Filter

Stupně v administrativě

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Bakalář
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Průběh ředitelů Mezinárodní koleje "nástrojů Campos Salles" a inovativních výukových postupů, propojení teorie a praxe.

Čtěte více

Správa

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Správa tvoří profesionální Kurz prakticky v každém oddělení soukromé nebo veřejné organizace odpovědné za plánování a strategie pro řízení lidské, materiální, finanční a marke ...

Čtěte více

Stupně v administrativě

Faculdade Das Américas (FAM)
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Průběh ředitelů umožňuje profesionální působit jako manažer finanční, materiální nebo člověka, ovlivňovat rozhodování o dostupných zdrojů.

Čtěte více