BACHELORSTUDIES.CZ

Dálkové bakalářské studium Administrativa v Mexiko - Zde naleznete Dálkové bakalářské studium Administrativa v Mexiko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Dálkové bakalářské studium Administrativa v Mexiko - Veškeré informace o Dálkové bakalářském studiu Administrativa v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

4 Výsledky v Administrativa, Mexiko, Dálkové Filter

Inženýrský obor Logistika (Online program)

Universidad Del Valle De Mexico
Online forma Denní studium Kombinované 36 měsíců Září 2019 Mexiko Mexico City + 1 více

Toto inženýrství má akademický plán, který umožňuje absolventovi reagovat na potřeby zlepšování logistických procesů jakékoli organizace využívající avantgardní nástroje a procesy.

Executive Degree v oblasti obchodu a mezinárodní logistiky (online program)

Universidad Del Valle De Mexico
Online forma Denní studium Kombinované 36 měsíců Září 2019 Mexiko Mexico City + 1 více

Tento typ Online Degree vám umožňuje řídit proměnné, které ovlivňují měnící se směřování mezinárodních trhů a zvládnout logistiku mezinárodní dopravy, budete schopni plánovat, organizovat, řídit a řídit obchodní a logistickou oblast firem.

Správa stupeň (on-line)

Universidad Tecmilenio
Online forma Kombinované 9 semestry Červenec 2019 Mexiko Mexico Online

profesionální správa, můžete použít své znalosti a rozvíjet: společností jakékoliv rotace, národních a mezinárodních neziskových organizací

Správa stupeň

Universidad Tecmilenio
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 9 semestry Červenec 2019 Mexiko Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 více

profesionální správa, můžete použít své znalosti a rozvíjet: Společnosti jakékoliv rotace, národní a mezinárodní