close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Administrativa v Rusko - Altai Krai - Zde naleznete bakalářské studium Administrativa v Rusko - Altai Krai

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích. Administrativa je studium základních a pokročilých obc… Čtěte více

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Administrativa v Rusko - Altai Krai - Veškeré informace o bakalářském studiu Administrativa v Rusko - Altai Krai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Altai Krai zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Altai State Humanitarian-Pedagogical University of Shukshin
Biysk, Rusko

Odborná oblast pro absolventy: obchodní a nekomerční organizace, orgány státní správy a samosprávy, podnikání.

Odborná oblast pro absolventy: obchodní a nekomerční organizace, orgány státní správy a samosprávy, podnikání. -
Bakalář
Denní studium
Ruština
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde