close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Administrativa v Rusko - Biysk - Zde naleznete bakalářské studium Administrativa v Rusko - Biysk

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti… Čtěte více

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Administrativa v Rusko - Biysk - Veškeré informace o bakalářském studiu Administrativa v Rusko - Biysk Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Biysk zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Altai State Humanitarian-Pedagogical University of Shukshin
Biysk, Rusko

Odborná oblast pro absolventy: obchodní a nekomerční organizace, orgány státní správy a samosprávy, podnikání.

Odborná oblast pro absolventy: obchodní a nekomerční organizace, orgány státní správy a samosprávy, podnikání. -
Bakalář
Denní studium
Ruština
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde