BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Administrativa v Spojené státy americké - Wilkes-Barre - Zde naleznete bakalářské studium Administrativa v Spojené státy americké - Wilkes-Barre

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Administrativa v Spojené státy americké - Wilkes-Barre - Veškeré informace o bakalářském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Wilkes-Barre Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Wilkes-Barre zde!

1 Výsledky v Administrativa, Wilkes-Barre Filter

Major veřejné správy

Wilkes University College of Arts, Humanities and Social Sciences
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Studenti oboru veřejné správy nejčastěji nacházejí zaměstnání na všech úrovních státní správy - federální, státní i místní - a také v neziskových a neziskových agenturách ve S ...

Čtěte více