BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Africe - Zde naleznete bakalářské studium v Africe.

Afrika je kontinent s zdánlivě nekonečným množstvím společenských, zeměpisných, historických, ekonomických, ekologických a kulturní lekce sdělit. Bakalářský programy v Africe zaměřením na rostoucí význam mezinárodní konektivity, globalizace a mezikulturní povědomí. Bakalářský programy jsou nabízeny v široké řadě velkých měst, v různých zemích v Africe. Studijní programy jsou také velmi rozmanitá, která se zabývá sociologie, ekonomie, biologie, obchod, inženýrství, umění a další.

Bakalářský studijní programy v Africe často odrážejí univerzitní systémy předchozího koloniální země. Například, nigerijské bakalářské studijní programy jsou obvykle podobné britské "pass " nebo "" Honours stupňů. Mezitím francouzský univerzitní systém vyvíjený znatelný vliv na bakalářské programy, v Senegalu a Albánie (mimo jiné).Bakalářské programy v Africe obvykle trvají asi tři roky, i když zrychlené programy, studijní specializace nebo postgraduální volby by mohly mít vliv na délku studia. Částečný úvazek, na plný úvazek a distanční studium možnosti jsou k dispozici také vstříc studentům 'různé preference studijního režimu.

Můžete požádat o informace, které mají být zaslány přímo od škol v Africe, vyplněním krátkého webového formuláře. Tak přejděte dolů a přečtěte si více o různých zajímavých bakalářské studijní programy jsou k dispozici v Africe, dnes! 

nalezené výsledky Filter

Bakalář teologie v komunitním vedení: křesťanské ministerstvo

Cornerstone Institute
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let Červenec 2019 Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

Tento program rozvíjí křesťanské vůdce se širokou teoretickou a praktickou základnou v křesťanské službě. Absolventi budou zakotveni v biblických textech a vybaveni znalostmi a dovednostmi, které budou sloužit v církvích a organizacích založených na víře. Akademické studium a osobní víra jsou integrovány, aby vedly lidi s vyspělou, holistickou spiritualitou.

Bakalář v politických vědách

The British University in Egypt
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Egypt Cairo

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost ocenit národní a mezinárodní perspektivy mnoha aspektů profesního života; což může zase usnadnit profesní dráhu absolventa v různých oblastech, jako je diplomatická služba, žurnalistika, akademická obec, právo a nevládní rozvojové organizace. To zahrnuje povědomí o regionální politice, kulturní citlivosti, vystavení se mezinárodní politice a znalosti právních a ekonomických rámců.

Bakalář v Mezinárodní Hotel Management

Vatel Mauritius
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Mauricius Quatre Bornes

Cílem tohoto vzdělávacího programu je dokončit znalosti o řízení, teambuildingu a výkonných funkcích v mezinárodním prostředí. Získání odborné, právní, ekonomické a jazykové kultury s cílem mít funkční manažerský post ve společnosti.

Bakalářský obchod v řízení lidských zdrojů

YKBS LTD
Kampus Online forma Denní studium 3 let Srpen 2019 Mauricius Vacoas-Phoenix + 1 více

Tento bakalářský obchod v oblasti řízení lidských zdrojů poskytuje studentům silnou základnu v základních oblastech řízení lidských zdrojů. Zabezpečuje studentům kompetence pro efektivní a efektivní práci v prostředí řízení lidských zdrojů. Tato kvalifikace připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů a poskytuje základy pro další studium průmyslové psychologie. Systémové zaměření má za cíl integrovat funkce lidských zdrojů do podnikových procesů organizací pomocí osvědčených postupů.

Bakalářský obchod v podnikání inovace a podnikání

AFDA
Kampus Denní studium 3 let Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botswana Gaborone + 5 více

V AFDA uznáváme potřebu jedinečného vzdělání pro kariéru v kreativní ekonomice. V roce 2015 jsme oznámili Školu podnikatelských inovací a technologií AFDA; nový proud zaměřený na rychlé změny v podnikání a technologii a který lépe připraví absolventy na příležitosti budoucnosti.

V oboru ekonomie a řízení vědy

Université Catholique de Bukavu
Kampus Denní studium Září 2019 Demokratická republika Kongo Bukavu

Fakulta ekonomiky přispívá k vytvoření pohody pro všechny ve světě do očí bijící nerovností zveme myslet jinak ekonomiku.

Bakalář podnikatelského vedení (bbl)

Pan Africa Christian University
Kampus Denní studium Září 2019 Keňa Nairobi

Cílem bakalářské univerzity PAC je rozvíjet pozitivní, cílevědomé vůdce: osoby, které důkladně chápou a uplatňují své znalosti, dovednosti a hodnoty, aby ovlivnily trh dynamickým a pozitivním způsobem.

Pracovní dospělí Bakalářský studijní program

Cavendish University Uganda
Kampus Denní studium 3 - 4 let Květen 2019 Uganda Kampala

Vydělávání vysokoškolských titulů bylo pro pracovníky dospělé! Cavendish University Uganda je nový pracovní program pro dospělé poskytuje unbundled vysokoškolské tituly, které umožňují studentům vybrat si řadu kurzů, aby v daném čase v roce, aby se vešly jejich životní styl.

BA v oboru účetnictví

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Tunisko Tunis

Základním titul v účetnictví začíná s vedením přípravného cyklu, a umožňuje, aby se specializují na účetnictví v 3. ročníku.

Telekomunikační licence

Université Virtuelle (UIV)
Online forma Denní studium 3 let Září 2019 Tunisko Tunisia Online

Dálkové licence v oblasti IT a sítí osvobození od základny v oblasti informačních systémů, síťové architektury a vývoj síťových aplikací.

BEng počítače

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Denní studium 5 let Září 2019 Botswana Palapye

Předmět bude studentům vybavovat koncepty, teorie a principy, které jsou základem vědy a matematiky elektrického, počítačového a telekomunikačního inženýrství pro širokou škálu moderních technologií.

Btech Hons ve výtvarném umění

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 let Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti schopni aplikovat kritické kompetence a dovednosti při výrobě uměleckých děl, vizuální výzkum a dokončení pracoviště zkušenosti, které jsou nezbytné pro profesní kariéru ve vizuálním-kulturního průmyslu.

Bakalář vedení vedení (online)

University Of The Free State Business School Online
Kampus Online forma Denní studium 4 let Únor 2020 Jihoafrická republika Bloemfontein + 1 více

Tato kvalifikace je založena na zkušenostní učení a hodnocení a uznávání předchozího vzdělání.

Bachelor Online Webmarketing a správa sociálních médií (ISG)

IONISx
Online forma Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Francie France Online Švýcarsko Switzerland Online Réunion Reunion Online Niger Niger Online Mauricius Mauritius Online Martinik Martinique Online Madagaskar Madagascar Online Lucembursko Luxembourg Online Libanon Lebanon Online Gabon Gabon Online Francouzská Guyana French Guiana Online Francouzská Polynésie French Polynesia Online Pobřeží slonoviny Cote d'Ivoire Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Kanada Canada Online Alžírsko Algeria Online Belgie Belgium Online Lichtenštejnsko Liechtenstein Online + 34 více

Zjistěte, jak definovat strategii sociálních médií a marketingového obsahu pro komunikaci na všech digitálních médiích

Beng ve strojírenství

Igbinedion University, Okada
Kampus Denní studium 4 let Březen 2020 Nigérie Benin City

Vizí oddělení je, aby se stal jedním z nejlepších strojní ústavů v každém nigerijské univerzity s národní i mezinárodní uznání. Oddělení kde pokrok techniky a technologie je neustále dynamická. Jeho absolvent bude velmi schopné a šetrný k životnímu prostředí inženýři, kteří by velmi relevantní ve veřejném a soukromém sektoru hospodářství a rychlé industrializace a rozvoj Nigérie.