BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Africe - Zde naleznete bakalářské studium v Africe.

Afrika je kontinent s zdánlivě nekonečným množstvím společenských, zeměpisných, historických, ekonomických, ekologických a kulturní lekce sdělit. Bakalářský programy v Africe zaměřením na rostoucí význam mezinárodní konektivity, globalizace a mezikulturní povědomí. Bakalářský programy jsou nabízeny v široké řadě velkých měst, v různých zemích v Africe. Studijní programy jsou také velmi rozmanitá, která se zabývá sociologie, ekonomie, biologie, obchod, inženýrství, umění a další.

Bakalářský studijní programy v Africe často odrážejí univerzitní systémy předchozího koloniální země. Například, nigerijské bakalářské studijní programy jsou obvykle podobné britské "pass " nebo "" Honours stupňů. Mezitím francouzský univerzitní systém vyvíjený znatelný vliv na bakalářské programy, v Senegalu a Albánie (mimo jiné).Bakalářské programy v Africe obvykle trvají asi tři roky, i když zrychlené programy, studijní specializace nebo postgraduální volby by mohly mít vliv na délku studia. Částečný úvazek, na plný úvazek a distanční studium možnosti jsou k dispozici také vstříc studentům 'různé preference studijního režimu.

Můžete požádat o informace, které mají být zaslány přímo od škol v Africe, vyplněním krátkého webového formuláře. Tak přejděte dolů a přečtěte si více o různých zajímavých bakalářské studijní programy jsou k dispozici v Africe, dnes! 

nalezené výsledky Filter

Bakalář teologie v komunitním vedení: komunitní rozvoj

Cornerstone Institute
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

Tento program umožňuje absolventům pracovat v široké škále komunitních projektů (např. Vláda, nevládní organizace, církve). Naším cílem je vytvářet komunitní pracovníky, kteří přistupují k jejich úkolu z hlubokého křesťanského přesvědčení a získávají sociologické znalosti, nástroje a dovednosti, které mohou poskytovat rozvojové studie.

Bakalář v politických vědách

The British University in Egypt
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Egypt Cairo

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost ocenit národní a mezinárodní perspektivy mnoha aspektů profesního života; což může zase usnadnit profesní dráhu absolventa v různých oblastech, jako je diplomatická služba, žurnalistika, akademická obec, právo a nevládní rozvojové organizace. To zahrnuje povědomí o regionální politice, kulturní citlivosti, vystavení se mezinárodní politice a znalosti právních a ekonomických rámců.

Bakalářské (Hons) modelování a datová věda

University of Mauritius
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Mauricius Réduit

University of Mauritius ve spolupráci s University Paris Seine v současné době nabízí duální studijní program: bakalářské (Hons) modelování a datovou vědu, také známý jako mezinárodní bakalářský Ygrec v oblasti modelování a datové vědy. Datová věda, kybernetická bezpečnost, ekonomické a finanční inženýrství, umělá inteligence, kvantové technologie jsou velkými výzvami, kterým dnes společnosti čelí a které vyžadují nové a ostré dovednosti.

Bakalářský obchod v informačních a technologických řízeních

YKBS LTD
Kampus Denní studium 3 roky Srpen 2019 Mauricius Vacoas-Phoenix

Bakalářský obchod v řízení informací a technologií rozvíjí aplikovanou kompetenci v analýze, interpretaci a aplikaci principů a metod řízení informačních technologií (IT). Dále rozvíjí intelektuální, výzkumné a profesní dovednosti studenta. Kvalifikace připravuje studenty ke smysluplné účasti na řízení informačních technologií v organizacích a přispívají k blahu organizace.

V oboru ekonomie a řízení vědy

Université Catholique de Bukavu
Kampus Denní studium Září 2019 Demokratická republika Kongo Bukavu

Fakulta ekonomiky přispívá k vytvoření pohody pro všechny ve světě do očí bijící nerovností zveme myslet jinak ekonomiku.

Pracovní dospělí Bakalářský studijní program

Cavendish University Uganda
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Kontaktuj školu Uganda Kampala

Vydělávání vysokoškolských titulů bylo pro pracovníky dospělé! Cavendish University Uganda je nový pracovní program pro dospělé poskytuje unbundled vysokoškolské tituly, které umožňují studentům vybrat si řadu kurzů, aby v daném čase v roce, aby se vešly jejich životní styl.

Bakalář podnikatelského vedení (bbl)

Pan Africa Christian University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Keňa Nairobi

Cílem bakalářské univerzity PAC je rozvíjet pozitivní, cílevědomé vůdce: osoby, které důkladně chápou a uplatňují své znalosti, dovednosti a hodnoty, aby ovlivnily trh dynamickým a pozitivním způsobem.

Bakalářský obchod v podnikání inovace a podnikání

AFDA
Kampus Denní studium 3 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botswana Gaborone + 5 více

V AFDA uznáváme potřebu jedinečného vzdělání pro kariéru v kreativní ekonomice. V roce 2015 jsme oznámili Školu podnikatelských inovací a technologií AFDA; nový proud zaměřený na rychlé změny v podnikání a technologii a který lépe připraví absolventy na příležitosti budoucnosti.

BEng Materiály

Botswana International University Of Science And Technology
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Botswana Palapye

Tento program kombinuje znalosti z biologie, chemie, matematiky, fyziky a inženýrství k vývoji, návrhu a údržbě produktů a procesu.

Btech Hons v módě

University of Johannesburg
Kampus Denní studium 1 rok Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Kteří získali tuto kvalifikaci, budou studenti dělat výzkum přispět k provádění a vyhodnocení stávajících poznatků ve specializované oblasti módního designu nebo oděvní technologie k dalšímu posílení profesní růst a osobní rozvoj.

Bakalář v mezinárodním cestovním ruchu

Ostelea Morocco
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Maroko Rabat

Rozvoj Programu licencí mezinárodního cestovního ruchu Ostelea Rabat je v souladu s politikou ministerstva cestovního ruchu, letecké dopravy, řemesel a sociální ekonomiky Marockého království a je v souladu s touto politikou. , Titul v mezinárodním cestovním ruchu zahrnuje oblast společenských věd, jako je ekonomie, historie, zeměpis, geopolitika, právo, sociologie, sociální odpovědnost, udržitelný rozvoj, lidské zdroje; stejně jako technický rozměr včetně marketingu, řízení, logistiky, postupů kvality, nových informačních technologií a sociálních sítí.

Bakalář vedení vedení (online)

University Of The Free State Business School Online
Kampus Online forma Denní studium 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Bloemfontein + 1 více

Tato kvalifikace je založena na zkušenostní učení a hodnocení a uznávání předchozího vzdělání.

BA v oboru účetnictví

Université Virtuelle (UIV)
Online forma Denní studium 3 roky Září 2019 Tunisko Tunisia Online

Licenci na dálku účetnictví začíná s vedením přípravného cyklu, a umožňuje, aby se specializují na účetnictví v 3. ročníku.

Bakalář v oboru politologie

Sciences Po Tunis
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Tunisko Tunis

Licence v oboru politologie je multidisciplinární program otevřený pro současný svět a konkrétně věnován na sociální, ekonomické a právní, stejně jako studium politiky, její aktéry, jejích orgánů a mezinárodních vztahů. Jedná se o elitní program, který umožňuje studentům získat solidní schopnost logického myšlení a demonstrace pro pochopení současného světa.

Bakalářský marketing

INEAD
Online forma 1 rok Přihlašování započato Francie France Online Švýcarsko Switzerland Online Belgie Belgium Online Kanada Canada Online Libanon Lebanon Online Lucembursko Luxembourg Online Maroko Morocco Online Alžírsko Algeria Online Tunisko Tunisia Online Francouzská Guyana French Guiana Online Francouzská Polynésie French Polynesia Online Guadeloupe (Fr.) Guadeloupe Online Martinik Martinique Online Réunion Reunion Online Mauricius Mauritius Online Demokratická republika Kongo Congo DRC (Zaire) Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Niger Niger Online Senegal Senegal Online Pobřeží slonoviny Cote d'Ivoire Online Gabon Gabon Online Lichtenštejnsko Liechtenstein Online Madagaskar Madagascar Online + 43 více

Appréhender la vie en aktivní Evropě: SES Règles et ses particularités, Assimiler les Nouvelles Tendances en marketing (kmenový, expérentiel ...) ...