BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Agronomie v Nizozemsko - Zde naleznete bakalářské studium Agronomie v Nizozemsko

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Součástí učebních v zemědělských věd poskytuje znalosti v různých oblastech týkajících se zemědělství. Společná témata zahrnují zdraví zvířat, vědu půdy, Plant Science, komodity, rozvoje venkova a zemědělské ekonomiky. Třídy mohou být přijata online nebo v učebně.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Bakalářské studium Agronomie v Nizozemsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Agronomie v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko zde!

3 Výsledky v Agronomie, Nizozemsko Filter

Bakalářský v rostlinné výrobě (Potřeba)

Aeres University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 18 měsíce Září 2020 Nizozemsko Dronten Almere Kanada Halifax regionální magistrát + 3 více

Absolventi tohoto kurzu budou mít z první ruky znalosti o zahradnických postupech v Nizozemí, jedné z předních zemí EU v zahradnictví a pěstování rostlin. Absolventi získají cenný vhled do kontrasty v podnikatelské kultury a etiky práce, které existují mezi regiony v Evropě.

Bakalářský v živočišné výrobě (Potřeba)

Aeres University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 18 měsíce Září 2020 Nizozemsko Dronten Almere Kanada Halifax regionální magistrát + 3 více

Program je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o studium v ​​odvětví živočišné výroby. Dojnice, prasat a drůbeže jsou hlavním cílem této studie, která zahrnuje rozsáhlé praktické školení a kontakt s průmyslem.

Bakalář v oboru mezinárodní živočišné výroby

Aeres University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Nizozemsko Dronten Almere Kanada Halifax regionální magistrát + 3 více

Aeres University of Applied Sciences nabízí studijní program v odvětví živočišné výroby pro studenty se zájmem úspěšnou kariéru v jedné z následujících profesních profilů: