BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Akademické psaní a rétorika v Irsko - Zde naleznete bakalářské studium Akademické psaní a rétorika v Irsko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studie kompozice se zaměřují na různé formy psaní, stupně psaní a různé formy písemného produktu (závěr, teze, citace atd.). Studie o složení jsou obvykle součástí základních studií a mohou být požadovány od studentů nejvyšší úrovně.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Bakalářské studium Akademické psaní a rétorika v Irsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Akademické psaní a rétorika v Irsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Irsko zde!

1 Výsledky v Akademické psaní a rétorika, Irsko Filter

Bakalář výtvarných umění v kreativním psaní

American College Dublin
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Kreativní psaní se dotýká všech aspektů písemné komunikace, se zvláštním důrazem na ty, které leží mimo čistě akademické a technické pole. Kreativní psaní čerpá z autorovy ima ...

Čtěte více