BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Algiers - Zde naleznete magisterské studium v Algiers

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Tato země nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání s celou řadou kurzů. Na rozdíl od arabského jazyka na Alžírska, instituce také nabízejí kurzy v jiných jazycích, jako francouzštině, angličtině a japonštině. Země 's vyšší vzdělání, vzbuzuje praktický obsah, na rozdíl od teoretických poznatků v jiných zemích.

Alžír má řadu vysokoškolských center. Na osnovy jsou harmonizovány Ministerstvem dotyčný s vyšším vzděláním. Jeden z nejznámějších univerzit v tomto městě je univerzita Alžíru, která byla založena v roce 1909.

Bakalářské studium v Algiers - Veškeré informace o bakalářské studiu v Algiers. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Algiers zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru žurnalistiky - učí francouzsky

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Francie Paris Belgie Brussels Alžírsko Algiers Maroko Casablanca Tunisko Tunis Lille Kamerun Douala Senegal Dakar + 13 více

Tento program je vyučován ve francouzštině.