BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Americká literatura v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Americká literatura v Evropa

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

 

Studenti, kteří se chtějí dozvědět více o velkých amerických spisovatelů chtít dokončit americká literatura program. Tento typ programu se může vztahovat na konkrétní jednotlivce, jako Mark Twain, spolu s pohledem na různých stylů a hnutí písemně v průběhu dějin.

 

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Bakalářské studium Americká literatura v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Americká literatura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Americká literatura, Evropa Filter

Bakalář v americké kultuře a literatuře

Bilkent University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Katedra americké kultury a literatury používá interdisciplinární přístup ke studiu Spojených států, jejich obyvatel a jejich kultury.

Čtěte více

BA v angličtině a americké studium a filozofie

The Catholic University In Ružomberok
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Slovák
Kampus

Program BA v angličtině a americké studium a filozofie trvá 3 roky a umožňuje studentům zlepšit jejich anglický jazyk, seznámit se s anglickou a americkou historií, literaturo ...

Čtěte více