$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Americká literatura v Turecko - Zde naleznete bakalářské studium Americká literatura v Turecko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu. Americká literatura Program je zaměřen na výuku žáků o mnoho jednotlivců, pohyby a styly psaní, které přispěly k formování tohoto pole. Studenti… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Americká literatura Program je zaměřen na výuku žáků o mnoho jednotlivců, pohyby a styly psaní, které přispěly k formování tohoto pole. Studenti v kurzu mohou studovat známých spisovatelů, jako Mark Twain a Ernesta Hemingwaye.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Méně
Další informace o studiu v Turecku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Bilkent University
Ankara, Turecko

Katedra americké kultury a literatury používá interdisciplinární přístup ke studiu Spojených států, jejich obyvatel a jejich kultury.

Katedra americké kultury a literatury používá interdisciplinární přístup ke studiu Spojených států, jejich obyvatel a jejich kultury. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Angličtina
Kampus