BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Americká literatura v Spojené státy americké - Grand Rapids - Zde naleznete bakalářské studium Americká literatura v Spojené státy americké - Grand Rapids

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Bakalář míry umění v americké literatuře má za účel zkoumání americké literární kontexty. Studenti se seznámí s vývojem americké literární formy, a jeho vývoj od počátků dob až po současnost. Možné kariéry patří žurnalistiky, publikování, výuku, média a reklama.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Domov pro 38. prezidenta USA Geralda Forda a 188.000 obyvatel, Grand Rapids je město nacházející se na západ Michigan. Zařazen jako druhý největší ve státě, město hostí několik vysokých škol a univerzita v rámci svých hranic. Různé stupně, mistři, a PhD programy v oblasti technologií a biologie jsou nabízeny zde mezi ostatními.

Bakalářské studium Americká literatura v Spojené státy americké - Grand Rapids - Veškeré informace o bakalářském studiu Americká literatura v Spojené státy americké - Grand Rapids Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Grand Rapids zde!

1 Výsledky v Americká literatura, Grand Rapids Filter

Bakalářský v angličtině s důrazem na literaturu

Aquinas College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Angličan major v Aquinas vás připraví na vaši kariéru a život prostřednictvím studia literatury a jazyka. V naší anglické literatuře se setkáte s některými z největších spisov ...

Čtěte více