Filter
Bakalářské studium
Andorra Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Andorra - Zde naleznete bakalařské studium v Andorra!

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Andorra může být ideálním místem pro studium v ​​zahraničí. Nachází se mezi Francií a Španělskem, existují i ​​společných vzdělávacích programů mezi jednotlivými zeměmi. Katalánština, španělština, portugalština, francouzština a také, aby to skvělé místo pro jazykové studenty.

Bakalářské studium v Andorra - Veškeré informace o bakalářském studiu v Andorra. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Andorra zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

VATEL Andorra

Bakalářský titul v programu International Hotel management je zaměřen na uchazeče, kteří úspěšně prošli středoškolských studií nebo tréninkový cyklus vyššího stupně a jeh ... [+]

program Bakalářský titul v oboru mezinárodního hotelového managementu Je zaměřen na uchazeče, kteří úspěšně prošli středoškolských studií nebo tréninkový cyklus vyššího stupně a jeho cílem je nakonec vyškolit budoucí profesionály záhlaví každého hoteliérství a cestovního ruchu společnosti.

Program učil může vyhovět potřebám vzdělávání v hotelnictví a cestovního ruchu, které nabízejí studentům speciální školení.

Metodika Výuka: úspěšná kombinace a rovnováha mezi praktikami výcviku a univerzitní odborné přípravy přizpůsobeny novým požadavkům a aktuálním potřebám odvětví.

Naše fakulta má vysoce kvalifikované učitele, všechny profesionály aktivní. Kromě toho, učební plán má silnou mezinárodní orientací, která umožňuje studentům, aby fungovaly v globálním kontextu, reagovat na přání a požadavky profese. ... [-]

Andorra Andorra la Vella
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky leteckých společností, u manažerské pozici letové posádky. Poté, co získal do letového odbornosti dominantním operáto ... [+]

Představení

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky leteckých společností, u manažerské pozici letové posádky. Poté, co získal do letového odbornosti dominantním operátorem bude schopna zaujmout vedoucí pozici v letu OPS s evropskou leteckou společností, nebo v organizaci Business Jet (například: CAM Client letectví Manager).

Díky duální licence (FAA / EASA), americká letadla registrovaná ( "N" registrovaná obchodní Jets) mohou být také létat. Na dokončení studia, budete považovat za pilota se stejným cursus znázorněného na "Fast Track". Navíc ve spolupráci s University of Andorra, kurzy se zaměřením na finance, správcovské společnosti Aircraft managementu, financí Aircraft (bankovnictví) a procesu certifikace EASA. Tým projekt umožní studentům vypořádat s reálným scénářem, aby osvědčili AOC strukturu (osvědčení leteckého provozovatele), vypracovat finanční plán letadla, zřídit organizaci pro řízení letadla.... [-]

Andorra Andorra la Vella
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině