Filter
Bakalářské studium
Andorra Andorra la Vella Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Andorra la Vella - Zde naleznete magisterské studium v Andorra la Vella

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Andorra může být ideálním místem pro studium v ​​zahraničí. Nachází se mezi Francií a Španělskem, existují i ​​společných vzdělávacích programů mezi jednotlivými zeměmi. Katalánština, španělština, portugalština, francouzština a také, aby to skvělé místo pro jazykové studenty.

Toto krásné město je srdcem vysoké Andorra vzdělávání s ohledem na to, že 's domov jediná univerzita v zemi. Známý jako University of Andorra, ústav poskytuje první tituly v různých kurzech.

Bakalářské studium v Andorra la Vella - Veškeré informace o bakalářské studiu v Andorra la Vella. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Andorra la Vella zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

VATEL Andorra

Bakalářský titul v programu International Hotel management je zaměřen na uchazeče, kteří úspěšně prošli středoškolských studií nebo tréninkový cyklus vyššího stupně a jeh ... [+]

program Bakalářský titul v oboru mezinárodního hotelového managementu Je zaměřen na uchazeče, kteří úspěšně prošli středoškolských studií nebo tréninkový cyklus vyššího stupně a jeho cílem je nakonec vyškolit budoucí profesionály záhlaví každého hoteliérství a cestovního ruchu společnosti.

Program učil může vyhovět potřebám vzdělávání v hotelnictví a cestovního ruchu, které nabízejí studentům speciální školení.

Metodika Výuka: úspěšná kombinace a rovnováha mezi praktikami výcviku a univerzitní odborné přípravy přizpůsobeny novým požadavkům a aktuálním potřebám odvětví.

Naše fakulta má vysoce kvalifikované učitele, všechny profesionály aktivní. Kromě toho, učební plán má silnou mezinárodní orientací, která umožňuje studentům, aby fungovaly v globálním kontextu, reagovat na přání a požadavky profese. ... [-]

Andorra Andorra la Vella
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Andorra Aviation Academy

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky leteckých společností, u manažerské pozici letové posádky. Poté, co získal do letového odbornosti dominantním operáto ... [+]

Představení

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky leteckých společností, u manažerské pozici letové posádky. Poté, co získal do letového odbornosti dominantním operátorem bude schopna zaujmout vedoucí pozici v letu OPS s evropskou leteckou společností, nebo v organizaci Business Jet (například: CAM Client letectví Manager).

Díky duální licence (FAA / EASA), americká letadla registrovaná ( "N" registrovaná obchodní Jets) mohou být také létat. Na dokončení studia, budete považovat za pilota se stejným cursus znázorněného na "Fast Track". Navíc ve spolupráci s University of Andorra, kurzy se zaměřením na finance, správcovské společnosti Aircraft managementu, financí Aircraft (bankovnictví) a procesu certifikace EASA. Tým projekt umožní studentům vypořádat s reálným scénářem, aby osvědčili AOC strukturu (osvědčení leteckého provozovatele), vypracovat finanční plán letadla, zřídit organizaci pro řízení letadla.... [-]

Andorra Andorra la Vella
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině