BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Andorra la Vella - Zde naleznete magisterské studium v Andorra la Vella

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Andorra může být ideálním místem pro studium v ​​zahraničí. Nachází se mezi Francií a Španělskem, existují i ​​společných vzdělávacích programů mezi jednotlivými zeměmi. Katalánština, španělština, portugalština, francouzština a také, aby to skvělé místo pro jazykové studenty.

Toto krásné město je srdcem vysoké Andorra vzdělávání s ohledem na to, že 's domov jediná univerzita v zemi. Známý jako University of Andorra, ústav poskytuje první tituly v různých kurzech.

Bakalářské studium v Andorra la Vella - Veškeré informace o bakalářské studiu v Andorra la Vella. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Andorra la Vella zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský titul v oboru mezinárodního hotelového managementu

VATEL Andorra
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Andorra Andorra la Vella

Bakalářský titul v programu International Hotel management je zaměřen na uchazeče, kteří úspěšně prošli středoškolských studií nebo tréninkový cyklus vyššího stupně a jeho cílem je nakonec vyškolit budoucí profesionály záhlaví každého hoteliérství a cestovního ruchu společnosti.

Bakalář řízení leteckého

Andorra Aviation Academy
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Andorra Andorra la Vella

Tento program je navržen tak, aby splňoval požadavky leteckých společností, u manažerské pozici letové posádky. Poté, co získal do letového odbornosti dominantním operátorem bude schopna zaujmout vedoucí pozici v letu OPS s evropskou leteckou společností, nebo v organizaci Business Jet (například: CAM Client letectví Manager).