BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Anglická literatura v Nizozemsko - Zde naleznete bakalářské studium Anglická literatura v Nizozemsko

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Bakalářský titul v oboru anglické literatury se zabývá poskytnutím vzdělání v dramatu, literatury a filmu z anglického jazyka. Studenti se seznámí s literaturou, anglického jazyka a lingvistiky, psaní a filmy. Budou rovněž seznámeni s různými texty, které zahrnují hry, poezie a prózy.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Bakalářské studium Anglická literatura v Nizozemsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Anglická literatura v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko zde!

1 Výsledky v Anglická literatura, Nizozemsko Filter

Bakalář v oboru literatura a společnost: angličtina

Vrije Universiteit Amsterdam
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
15 Led 2021
Angličtina
Kampus

Náš program se zaměřuje na interakce mezi literaturou a společností a literaturou a vizuální kulturou. Čtete kanonická britská díla a také prozkoumáte současné romány z různýc ...

Čtěte více