BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektonické inženýrství v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Architektonické inženýrství v Dánsko

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

V architektonickém inženýrského programu, studenti mohou dozvědět o bezpečnosti staveb, statiku, stavební materiály, vzduchotechnika, a elektrických systémů. Programy mohou rovněž obsahovat mnoho vyšší úroveň matematické třídy, kurzy ve fyzice a obecných témat inženýrství.

Dánsko, oficiálně Dánské království, je suverénní stát v severní Evropě, která se nachází jihozápadně od Švédska, na jihu Norska, a ohraničený na jihu Německa.

Bakalářské studium Architektonické inženýrství v Dánsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektonické inženýrství v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

1 Výsledky v Architektonické inženýrství, Dánsko Filter

Bakalář architektury a řízení staveb

VIA University College
Bakalář
<
Denní studium
<
7 semestry
Angličtina
Kampus

3½-letý bakalářský program vyučovaný v angličtině se zaměřením na návrh, plánování a realizaci stavebních projektů.

Čtěte více