BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektonické inženýrství v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Architektonické inženýrství v Itálie

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Architektonické inženýrství je obor, který se zaměřuje především na strukturální integritu a bezpečnosti staveb. V programu pro tuto oblast, studenti se mohou dozvědět o elektrických systémů, akustika, mechanické aspekty architektury a stavebních technologií.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Bakalářské studium Architektonické inženýrství v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektonické inženýrství v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

1 Výsledky v Architektonické inženýrství, Itálie Filter

Bakalářský titul v oboru udržitelného pozemního stavitelství

Sapienza University of Rome
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Titul v oboru udržitelného stavebního inženýrství, který je poskytován v anglickém jazyce, začíná v letech 2018--2019 a seznamuje studenty se znalostmi a dovednostmi pro zajiš ...

Čtěte více