BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura interiérů v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura interiérů v Asie

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Studium interiérové ​​architektury je založeno na strukturálních změnách provedených do interiéru budovy. Architekti interiérů vytvářejí a přizpůsobují návrhy tak, aby vyhovovaly potřebám určité funkce, praktického účelu nebo estetické preference.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Bakalářské studium Architektura interiérů v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura interiérů v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

3 Výsledky v Architektura interiérů, Asie Filter

Bakalář v interní architektuře a environmentálním designu

Bilkent University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Ankara

Fakulta Katedry vnitrní architektury a environmentálního designu se zavázala vzdělávat studenty prostřednictvím rozlišování ve výuce a výzkumu a povzbuzování inovativních projektů.

BArch v interiérové architektuře a environmentálním designu

Yasar University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Turecko Izmir

Naši studenti jsou vyškoleni jako zkušení interiéroví architekti, kteří navrhnou interiérové prostory s uměleckými rozměry a představují kreativní a originální nábytek.

Bakalář v interní architektuře a environmentálním designu

Bahcesehir University
Kampus Denní studium 8 semestry Září 2019 Turecko Istanbul

Oddělení interiérové ​​architektury a životního prostředí v Bahçeşehir University má za cíl vzdělávat profesionály, kteří mají sebevědomí, internalizují všeobecné znalosti a hodnoty a ovládají moderní vzdělávací technologie tím, že je obohacují o mezinárodní vztahy a výhodou, že jsou v centru Istanbulu, hostil po staletí řadu civilizací.