BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura interiérů v Francie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura interiérů v Francie

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Architektura interiérů se týká úprav provedených uvnitř prostoru. Úzce souvisí s designem interiérů tím, že se zabývá estetikou, ale má vyšší míru zapojení se změnami, které mění skutečnou strukturu budovy.

 

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Bakalářské studium Architektura interiérů v Francie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura interiérů v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

2 Výsledky v Architektura interiérů, Francie Filter

Bakalářský interiér architektura a design výrobku

LISAA Paris
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Září 2020 Francie Paříž

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal specialisté na nábytku a designu objektů, z řešení vnitřního prostoru, scénografie, vytvoření kulturních prostorů, prostředí a městského prostoru.

Bakalář interiérové architektury a designu

Academie Charpentier
Kampus Denní studium 3 roky Leden 2020 Francie Île-de-France

Návrhář interiérů často pracuje na již existující architektonické situaci. Ty mohou zahrnovat soukromé domy nebo byty, ale také kolektivní prostory, jako je letiště nebo škola, firemní kanceláře nebo módní butik.