Filter
Bakalářské studium
Turecko Istanbul Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura interiérů v Turecko - Istanbul - Zde naleznete bakalářské studium Architektura interiérů v Turecko - Istanbul

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Studium interiérové ​​architektury je zaměřeno na tvorbu návrhů interiérů různých staveb. Designy mohou být originální pro nové konstrukce, postavené tak, aby doplňovaly stávající návrhy, nebo mohou využívat současnou technologii k nahrazení starého interiéru něčím zcela jedinečným.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Istanbul je jedním z největších městských aglomerací v Evropě zhruba 14 milionů občanů. Mnoho univerzit v Turecku jsou umístěny tam, nebo alespoň mají školní areály tam. To je také známé pro soukromý sektor vysokého školství a oceněnou ústavy, zejména pro biomedicínu.

Bakalářské studium Architektura interiérů v Turecko - Istanbul - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura interiérů v Turecko - Istanbul Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko - Istanbul zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura interiérů, Istanbul

Bahcesehir University

Oddělení interiérové ​​architektury a životního prostředí v Bahçeşehir University má za cíl vzdělávat profesionály, kteří mají sebevědomí, internalizují všeobecné znalost ... [+]

Architektura interiéru a návrh životního prostředí

Oddělení interiérové ​​architektury a životního prostředí v Bahçeşehir University má za cíl vzdělávat profesionály, kteří mají sebevědomí, internalizují všeobecné znalosti a hodnoty a ovládají moderní vzdělávací technologie tím, že je obohacují o mezinárodní vztahy a výhodou, že jsou v centru Istanbulu, hostil po staletí řadu civilizací.

Základními cíly programu vysokoškolského vzdělávání v oblasti vnitrozemské architektury a životního prostředí, jehož cílem je integrace environmentálního plánování s estetikou a vytváření kvalitnějších autentických a ekonomických řešení, jsou: Vytvoření studií v oblasti designu interiérů... [-]

Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině