BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Čína - Suzhou - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Čína - Suzhou

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Toto město je historické a kulturní centrum v Číně. Velká část kultury byl ovlivněn počtem škol najdete zde. Různí lidé, kteří přicházejí studovat na školách, jako jsou univerzity vědy a technologie Suzhou učinily město živější a krásné.

Bakalářské studium Architektura v Čína - Suzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Čína - Suzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Suzhou zde!

2 Výsledky v Architektura, Suzhou Filter

PŘI urbanismu a designu

西交利物浦大学
BA
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

V programu BEng Urban Planning and Design budete studovat plánování a design městských a venkovských krajin v místním i mezinárodním kontextu. Získáte znalosti a dovednosti an ...

Čtěte více

BEng Architecture

西交利物浦大学
Bakalář
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Program vám poskytne komplexní základ v architektuře. Učební plán je zaměřen na progresivně členěná designová studia, kde jsou studenti konfrontováni s různými měřítky designu ...

Čtěte více