BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Čína - Nanjing - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Čína - Nanjing

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Bakalářské studium Architektura v Čína - Nanjing - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Čína - Nanjing Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Nanjing zde!

1 Výsledky v Architektura, Nanjing Filter

Angličtina-učil Pregraduální Program architektury

Southeast University
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Kampus

Mezi více než 1800 vyšší vzdělávání ústavů v Číně, SEU je jedním z nejstarších a top 20 za jeho více než stoletou vynikající akademické kvality a na celé osoby vzdělávání.34 z ...

Čtěte více