BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Čína - Ningbo - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Čína - Ningbo

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Bakalářské studium Architektura v Čína - Ningbo - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Čína - Ningbo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Ningbo zde!

1 Výsledky v Architektura, Ningbo Filter

BEng (Hons) architektura

University of Nottingham Ningbo China
Bakalář
Úno 2021
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Kurz poskytuje otevřené a holistické vzdělání v architektuře s cílem utvořit příští generaci architektů a designérů, aby vytvořili lepší a inspirující vestavěná prostředí. Pro ...

Čtěte více