Filter
Bakalářské studium
Čína Shandong Qingdao Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Čína - Qingdao - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Čína - Qingdao

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Bakalářské studium Architektura v Čína - Qingdao - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Čína - Qingdao Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Qingdao zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Qingdao

Qingdao Technological University Qindao College

Program se vztahuje na období pěti let a připravuje jednotlivce na nezávislou odbornou praxi architektury a provádění výzkumu v různých aspektů oboru. ... [+]

Bakalář architektury

Program se vztahuje na období pěti let a připravuje jednotlivce na nezávislou odbornou praxi architektury a provádění výzkumu v různých aspektů oboru. Obsahuje pokyny v architektonickém návrhu, historie a teorie; stavebních konstrukcí a systémů v oblasti životního prostředí; Projekt a plánování lokalit; konstrukce; profesionální odpovědnosti a standardů; a související kulturní, sociální, ekonomické a environmentální otázky. Mezi hlavní předměty patří: Architektonické řešení, Rezidenční plánování a projektování, AutoCAD a stavebním řádu, atd.

[-]
Čína Qingdao
Září 2019
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině