BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Čína - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Čína

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Bakalářské studium Architektura v Čína - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

4 Výsledky v Architektura, Čína Filter

Bakalář v architektuře

Hunan University of Science and Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Changsha

Bakalář v oboru architektura

Bakaláře architektury

Qingdao Technological University Qindao College
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Čína Qingdao

Program se vztahuje na období pěti let a připravuje jednotlivce na nezávislou odbornou praxi architektury a provádění výzkumu v různých aspektů oboru.

angličtina-učil bakalářského programu architektury

Southeast University
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Čína Nanjing

Mezi více než 1800 vyšší vzdělávání ústavů v Číně, SEU je jedním z nejstarších a top 20 za jeho více než stoletou vynikající akademické kvality a na celé osoby vzdělávání.34 ze svých škol a oddělení nabízí 64 bakalářských, magisterských a 210 112

BEng Architecture

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Kontaktuj školu Čína Suzhou

Architektura je především disciplínou architektonického designu. Studenti architektury jsou schopni řešit složité konstrukční problémy v architektonickém designu, stavebním prostředí a spotřebě energie, stavební technologii a strukturu a koordinovat vnitřní a venkovní environmentální potřeby, které odpovídají potřebám lidských halových aktivit. Architekt je jediná osoba vyškolená ve všech aspektech architektury.