BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Španělsko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Španělsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Architektura v Španělsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

9 Výsledky v Architektura, Španělsko Filter

Titul v oboru architektury v angličtině

Universidad Europea
Kampus Denní studium 6 roky Kontaktuj školu Španělsko Valencia Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón + 2 více

Na Fakultě architektury Universidad Europea připravujeme architekty, kteří jsou připraveni reagovat na požadavky společnosti a trhu práce prostřednictvím přímé zapracování principů a poznatků týkajících se udržitelnosti a životního prostředí, dostupnosti do kurikula , mezinárodní komunikace, komunikační dovednosti (ve španělštině a angličtině), řízení podniku nebo efektivní využívání nových technologií.

Stupeň v architektuře - face

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Španělsko Murcia

Tato instituce, kde studovat architekturu, neustále cvičit inovaci pro naše studenty, aby se co nejvíce konkurenceschopnou v tomto odvětví po tomto místě UCAM má učebně sociální Architecture (AAS) na akademické půdě, která vám umožní rozvíjet projekty a vypsat vše znalosti získáte.

Bakalářský titul v městském managementu

Universidad Camilo José Cela
Kampus Denní studium Září 2019 Španělsko Madrid

Bakalářský titul v městském managementu je špičkový ve Španělsku a je špičkou výuky studentů s plným vědomím nástrojů potřebných k dosažení digitálního řízení životního prostředí s holistickým pohledem měst na formování městské agendy.

Stupeň současné program technické architektury a ekonomických studií stupně

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium 6 roky Září 2019 Španělsko A Coruña

University of A Coruña, v její snaze nabízet výcvik alternativy, které zlepšují dostupných dodávek, které jí umožňují sledovat současně na titul v technickém a platové třídy architektury v podnikání tím, že navrhuje společný program vyvinutý společností University School of technické architektury a fakulty ekonomie a podnikání na oficiálních osnov.

Stupně v oboru architektury

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Španělsko A Coruña

Stupeň v architektonických studiích nabízí komplexní školení v oblasti komplexních procesů v architektuře.

Stupeň technické architektury

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Španělsko A Coruña

Grade Technický Architektura je jediná učil v Haliči opravňuje držitele k výkonu regulovaného povolání technický architekt. Z tohoto tréninkového období je čtyři roky.

Titul z Technické architektury

Universidad de Salamanca
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Španělsko Salamanca

Titul v technické architektuře je v akademickém roce 2009-2010 implantován na Vyšší polytechnickou školu v Zamoře, jakmile byl proces ověřování schválen (ANECA a Rada vysokých škol), nahrazuje Technický architektský titul a vlaky pro výkon regulované povolání Technického architekta (Řád ECI / 3855/2007 ze dne 27. prosince, kterým se stanoví požadavky na ověřování úředních titulů univerzit pro výkon povolání Technického architekta (BOE 29.12.2007) .). V roce 2017 obnovil akreditaci.

Bakalářské studium architektury

International University of Catalonia
Kampus Denní studium 10 semestry Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

UIC se zavazuje poskytovat svým studentům nejlepší akademickou přípravu jak v teoretické, tak praktické sféře, a také jim poskytnout nástroje, které jsou nezbytné pro úspěšný přístup na trh práce.

Stupně v architektuře

University CEU - Cardenal Herrera
Kampus Denní studium 6 roky Kontaktuj školu Španělsko Moncada

Nabízíme vám celou vzdělání v anglickém jazyce. Víme, že studium v ​​zahraničí by mohly inspirovat žádnou úctu, abychom ho podpořili s tímto