Filter
Bakalářské studium
Africe Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované bakalářské studium Architektura v Africe - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Architektura v Africe

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované bakalářské studium Architektura v Africe - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Architektura v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Architektura, Africe

University of Johannesburg

... [+]

Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Město a regionální rozvoj bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada ... [+]

Btech vyznamenání Architectural Technology (Applied Design)

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada Jihoafrické pro architekty (SACAP). Program nese SACAP, RIBA a CAA část 1 akreditaci.

Program se zaměřuje na architektonické design, design teorie a vývoj designu a je primárně určen pro studenty, kteří během svých diplomových studiích byly zobrazeny talent pro design a kteří se chtějí dále rozvíjet tuto schopnost, s cílem registrovat jako profesionální vyšších architektonické technologové nebo pokračovat ve studiích se kvalifikovat jako profesionálních architektů nebo kteří chtějí vykonávat nezávisle.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině