Filter
Bakalářské studium
Austrálie Queensland Queensland Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Austrálie - Queensland - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Austrálie - Queensland

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Bakalářské studium Architektura v Austrálie - Queensland - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Austrálie - Queensland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Queensland zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Queensland

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Queensland University of Technology

Tento flexibilní kurz vám umožní sledovat vaši oblast zájmu. Před absolvováním pokročilé kvalifikace získáte skutečné zkušenosti a kontakty v oboru. ... [+]

PřehledStudujte bakaláře urbanistiky (Honors) a získejte zkušenosti ve vysoce praktickém kurzu, který odráží nové trendy v průmyslu.Dále svou hloubku znalostí a dovedností uplatňovat po celou dobu své kariéry s titulem titul.Získejte praktické zkušenosti s naším programem Integrované učení práce.Studovat vedení stavby, mapování množství, a nákladové inženýrství, nebo městské a oblastní plánování.

Majors

V rámci tohoto kurzu si musíte vybrat hlavní

Bakalář rozvoje měst (stavebnictví)

Hlavní body

Naučte se koordinovat výstavbu a údržbu velkých a složitých projektů, jako jsou nízkopodlažní a výškové bytové domy, hotely, továrny, kancelářské budovy, školy a nemocnice.Studovat prostředky vedení, měření a odhadování, vedení místa, plánování a programování, a technická komunikace.Navštěvujte přednášky a tutoriály dodané nejlepšími profesionály v oboru.Dále svou hloubku znalostí a dovedností uplatňovat po celou dobu své kariéry s titulem titul.Program akreditovaný Australským institutem staveb.... [-]
Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině