BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Austrálie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Austrálie

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Bakalářské studium Architektura v Austrálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie zde!

2 Výsledky v Architektura, Austrálie Filter

Bakalář rozvoje měst (vyznamenání)

Queensland University of Technology
Austrálie, Brisbane + 1 Více
Bakalář
15 Jul 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Campus forma

Tento flexibilní kurz vám umožní sledovat vaši oblast zájmu. Před absolvováním pokročilé kvalifikace získáte skutečné zkušenosti a kontakty v oboru.

Čtěte více

Bakalář zkonstruovaného prostředí

Melbourne Polytechnic
Austrálie, Melbourne
Bakalář
25 Feb 2020
<
Denní studium
<
3 roky
24 Feb 2019
Angličtina
Campus forma

Melbourne Polytechnic je bakalář vybušeného prostředí byl vyvinut po důkladné konzultaci se zúčastněnými stranami v průmyslu a benchmarking s komparativními kurzy v Austrálii, ...

Čtěte více