Filter
Bakalářské studium
Ázerbájdžán Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Ázerbájdžán - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Ázerbájdžán

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Ázerbájdžán vysokoškolské vzdělání nejen přitahuje občany země, ale také zahraničních studentů, zejména z Blízkého východu a Asie. Většina učebních osnov se vyučuje v arabském jazyce. To se vylučují jakoukoliv jazykovou bariéru pro zahraniční studenty na Středním východě av Asii, kde se mluví arabsky.

Bakalářské studium Architektura v Ázerbájdžán - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Ázerbájdžán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ázerbájdžán zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Ázerbájdžán

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, ... [+]

Fakulta architektury

Fakulta architektury byla založena před 90 lety. Zpočátku existoval jako oddělení architektury v Fakulty výstavbě ve státní akademii Oil. Jako výsledek oddělení katedry architektury Stavební fakulty z vznikla Fakulta architektury v roce 1968. Hlavním cílem vědeckých a experimentální činnosti v architektuře a designu specialit je zaměřen na získání plánovacího procesu. Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, environmentální design, restaurování památek, designu atd.

Informace o fakultě ... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2020
Ruština,ázerbájdžánský
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině